2 laiškas

Šiandien noriu pakalbėti apie tai, kodėl sunku daryti pokyčius ir kodėl pradėjus kažką naujo vis atsiranda trukdžių. Kaip reaguoti, kai kyla sunkumai? Tęsti, bandyti šimtus kartų ar susitaikyti ir priimti kaip ženklą, jog ne likimas?

Daugiau...

1 laiškas

Pastarosiomis dienom daug galvoju apie tai, kas lengva, o kas - sunku. Bet pirma papasakosiu truputį daugiau konteksto, kad būtų aiškiau, ką turiu omeny. Kai dalinuosi su draugėmis savo naujais atradimais, jos sako "wow, bet tai kaip tu viską moki, kaip tau viskas lengvai gaunasi!!! Tau gerai, nes man tai taip sunkiai sekasi susiorientuoti visose tose naujovėse". O aš sutrinku, nes aiškindamasi, mokydamasi kiekvieną naują dalyką, prie jo prasėdžiu ne vieną dieną, o kartais ir ne vieną savaitę, kol išmokstu.

Daugiau...

1 pokalbis su Edgaru Lubiu apie narcizus

Edgarą Lubį pažįstu ne tik kaip kompozitorių ir dainininką, bet ir kaip žmogų, kuris yra nepaprastai giliai įsigilinęs į narcisistinio asmenybės sutrikimo temą. Mūsų pokalbis bus labai naudingas daugeliui. Žmonės, turintys narcisistinį asmenybės sutrikimą, yra puikūs manipuliatoriai. Bendraujant su jais nejučia imi tikėti, kad kažkas su tavim yra blogai, kad tu esi nevykėlis. Tada bandai keistis, bandai keisti kitą, bandai gerinti santykius, tik kad visos tavo pastangos vis tiek eina veltui.

Daugiau...

Alegorinė istorija apie princesę ir užburtą karalaitį

Kartą gyveno moteris, kuri nuo vaikystės svajojo ištekėti ir gyventi "happily ever after", ilgai ir laimingai. Ištekėti už karalaičio, gyventi rūmuose - visai kaip pasakoje!

Daugiau...