Jaukūs renginiai jūsų šventėms

Švenčiate gimtadienį, mergvakarį ar su kolektyvu ieškote įdomios, prasmingos veiklos?

"Pažaiskim magiją" - renginys su Taro kortomis

Linksmai, rimtai, lengvai, bet įžvalgiai ir subtiliai prisiliesite prie įvairių savo gyvenimo temų, pasitvirtinsite tai, ką jau žinote, įsikvėpsite drąsai. Taro kortos čia naudojamos kaip asociatyvinės metaforų kortos, kurių paskirtis yra ne burti ar pranašauti, o giliau pasikalbėti su savimi, įsikvėpti, pasisemti drąsos, džiaugsmo gyventi ir atrasti sprendimus.

"Sielą gydanti seserystė" - jaukus renginys moterims

Savo socialinius vaidmenis, apsauginius šarvus pakabiname ant kabliuko prie durų ir žengiame į saugią, emociškai šiltą erdvę atvira širdimi prieš save ir prieš kitas moteris, "seseris". Renginys, skirtas jautrioje moterų bendrystėje pailsėti, užsigydyti savo emocines mėlynes bei nubrozdinimus.

"Pažaisime magiją" - renginys grupei su Taro kortomis
"Pažaisime magiją" - renginys grupei su Taro kortomis
"Išlaisvink savo svajonę" - svajonės pildosi ir tai yra labai gerai!

Kai atsipalaiduoji, nustoji trukdyti pildytis svajonėms! Renginio metu išsigryninsite savo norus, pastiprinsite juos gero linkinčiame rate, nutrinsite abejones, nepasitikėjimą savimi, baimes. Žaismingos magijos, ritualų ir bendradarbiavimo pilnas renginys, kurio metu prasmingai, bet jaukiai ir linksmai išskleisite sparnus ir leisite pakilt į dangų savo svajonėms.

"Savilepos ir gero laiko vakaras" - ar reikia ką nors pridurti? :)

Jaukus ir mielas moteriškas grožio vakarėlis, kurio metu išglostysite savo veidelius, išminkysite juose visas susikaupusias įtampas. Mimikos raumenys tiesiogiai susiję su visomis mūsų emocijomis ir, nors stengiamės neparodyti kaip jaučiamės, jie vis tiek įsitempia. Ilgiau užsibūnančios emocijos lieka ir veide, todėl išglostant įtampas veide, išglostome ir atpalaiduojame ne tik veidą, bet ir savo emocinę būseną. Renginio tikslas yra padėti moterims atsipalaiduoti, pasilepinti, pasimėgauti, jaukiai praleisti laiką ir, tuo pačiu, nepastebimai, linksmai atpalaiduoti savo emocines įtampas.

Nuo spalio 17 d. šie renginiai vyks adresu Rinktinės g. 5, Vilniuje, jaukioje "Jūra laše" erdvėje.

Renginiai skirti iki 8 asmenų grupėms. Galima atsinešti savų užkandžių ir gėrimų.

Trukmė - 2 val.

Kaina nuo 150 iki 200 eur. už renginį (priklausomai nuo grupės dydžio ir kitų aplinkybių).

Dėl renginių susisiekite asmeniškai - parašykite žinutę messenger'yje (Asta Ivaškevičiūtė) arba el.p. autore@astaivaskeviciute.eu