Skaidulos - ne tik virškinimui, bet ir smegenų sveikatai

Kadaise apie skaidulas įsivaizdavau labai paviršutiniškai, kad jos yra kažkas panašaus į kviečių, rugių ar avižų sėlenėles, kurias galima nusipirkti atskirai, jei turi problemų su tuštinimusi. Arba, jei nori lieknėti, reikia valgyti skaidulas, nes jos užims vietą skrandyje, nejausi alkio ir taip lieknėsi. O jei šių problemų, vadinasi tau nereikia ir skaidulų. Ypač, jei mityba dominuoja augalinė. Viskas yra gerokai įdomiau!

Daugiau...

5 laiškas

Aname laiške pradėjau temą apie tai, kaip viską spėti ir nepersiplėšti, kad tai įmanoma tik įsivedus tam tikrą sistemą į savo gyvenimą, prioretizuojant veiklas (t. y. atsirenkant, kas svarbu, o kas - ne, kas atima daug laiko ir yra neefektyvu, o kas - efektyvu ir naudinga), tvarkantis vidinį chaosą, pereinant nuo gaisrų gesinimo prie strategijos kūrimo ir planavimo į priekį. Dar rašiau kuo skiriasi noras viską planuoti ir organizuoti, kylantis iš žemos savivertės, nesaugumo jausmo ir kaip tai pasireiškia, kai kyla iš meilės sau. Šiandien pratęsiu pasakodama, kodėl žmonės ATSISAKO įvesti sistemą, rutiną, discipliną savo gyvenime ir mieliau jau gyvena vidinėje betvarkėje, pradėtuose ir neužbaigtuose darbuose, apsupti vis naujų įsiplieskiančių "gaisrų".

Daugiau...

4 laiškas

Kai išsiunčiau praeitą bendrą naujienlaiškį, gavau net kelis "kaip tu viską spėji?" klausimus. Nustebau, nes nejaučiu, kad labai daug spėju, o paskui ėmiau galvoti, apie tai ką spėju, ką darau ir gal tikrai daug padarau?

Daugiau...

3 laiškas

Tai kada geriau susitaikyti ir viską mest, o kada verta nepasiduoti ir kautis iki galo?

Daugiau...