Ką žmonės pagalvos?


Ar pastebėjai, kad kuo daugiau apie tai galvoji, tuo daugiau prisigalvoji ir tuo mažiau apskritai ko nors padarai? 

Man irgi būna, kad užsiveliu tuose pagalvojimuose, visko prisigalvoju ir tada tik žiūriu - nebėr įkvėpimo, energijos ką nors išvis daryt.

Tai, spręsdama šį prisigalvojimų reikalą, atsirinkau sau dvi labai greitai išblaivinančias ir ant žemės sugrąžinančias mintis.

1. Visų pirma, niekas tiek daug apie tave negalvoja! Nei gerai, nei blogai. Vat sąžiningai prisipažink, kiek per dieną galvoji apie kitus ir kiek apie save, savo reikalus? Net jei kiti mintyse yra, mintys daugiau ne tiek apie juos, o apie tai, kaip tave tai paveiks, kaip tu tai vertini ir ką tau tai reiškia.

Aš daugiausiai galvoju apie žmones, kurie realiai dalyvauja mano gyvenime, su kuriais kažą bendro veikiam, kurie man artimi ir svarbūs. Apie kitus, kurie rečiau šmėsteli, bet yra svarbūs, galvoju rečiau. O apie visus likusius tik tą akimirką, kai ką nors sužinau, pamatau ar išgirstu. Pvz., kas nors ką nors įkelia į soc.tinklus, paskaitau, pritariu arba ne ir... pamirštu.

Nes daugiausiai galvoju apie savo gyvenimą, tikslus, planus, reikalus, idėjas, veiksmus ir t.t.

Tai pirmoji išblaivanti mintis yra - nieks apie tave išvis negalvoja! Bent jau ne tiek, kiek tau atrodo! Niekam tu tiek nerūpi, kad non stop apie tave visaip galvotų ir ištisai vertintų kiekvieną tavo krustelėjimą! Ir jei pritaria/nepritaria - tai trunka tik akimirką, po kurios vėl nieks apie tave negalvoja. Todėl gali daryti bet ką. Iš žemos savivertės gal skamba liūdnokai, bet iš sveikos savivertės skamba išlaisvinančiai!

O jei kieno asmeninis gyvenimas toks nykus ir nuobodus, kad daugiau nieko neveikia tik ištisai apie kitus galvoja... nu tai tegul galvoja į sveikatą. 

2. Antra išblaivanti mintis atsirado iš pokalbio su draugu. Pasisuko kalba apie "storių" peržiūras, nu ir jis juos žiūri sėdėdamas WC. Kiekvieną kartą tai prisimenu, kai suabejoju kelti ką nors ar ne. Ir keliu! Nes tai nėra taip reikšminga ir svarbu, žmonės post'us ar storius žiūri WC 

Kuo mažiau susireikšminimo ir sureikšminimo, tuo lengviau gyventi. Viskas yra gerokai paprasčiau.