Alegorinė istorija apie princesę ir užburtą karalaitį


Kartą gyveno moteris, kuri nuo vaikystės svajojo ištekėti ir gyventi "happily ever after", ilgai ir laimingai. Ištekėti už karalaičio, gyventi rūmuose - visai kaip pasakoje!

Princo ieškojo dairydamasi po griovius, nes gi aišku, kad tas karalaitis būtinai turi būti piktos raganos užburtas, paverstas varle. Kokia romantiška istorija - tik ji vienintelė sugebėjo rupūžėje įžvelgti potencialą ir savo tyros, pasiaukojančios meilės galia padaryti iš jo žmogų. Net daugiau! Ne šiaip eilinį žmogų - princą!

Normalūs princai jai nelabai rūpėjo, nes o kur drama?! Kuom čia girtis? Tai bet kas gi gali laimingai sau gyvent su jau gatavu princu. Ne, ji ypatinga, todėl jai reikia ypatingo princo, kuris be to dar liks amžinai dėkingas, kad buvo išgelbėtas nuo prakeikimo, atverstas žmogum.

Taigi, vaikščiojo moteris po griovius, ignoruodama neįdomius jau gatavus princus, ir, nusičiupusi kokį rupūžiuką, ilgai ir kantriai savo pasiaukojančia meile darė iš jo žmogų. Netgi vaikščiojo į įvairius kursus, kad išmoktų savo moteriška magija perdaryti varlę į princą. Efektui sustiprinti reguliariai lesė smegenis priekaištais, o šaltą varlišką širdį minkštino liedama graudžias karštas ašaras. Nu nes gi jis, taip atkakliai likdamas varle, yra atsakingas už tai, kad ji nelaiminga ir neturi jokių kitų siekių gyvenime, išskyrus vienintelį - padaryti iš rupūžės princą ir tik tada būti laimingai, gyventi rūmuose.

Pats rupūžiokas, tiesą sakant, iš pradžių ir neįtarė, kad dabar čia jam teks tapti princu, todėl jaučiasi nemaloniai nustebęs ir netgi apgautas. Jis galvoja "pala pala, mes dėl šito tai nesitarėm! Tu sakei, kad myli mane, o dabar, pasirodo, reikalauji, kad tapčiau tuo, kuo nesu ir net nenoriu būti!".

Galiausiai, po ilgų metų pastangų, moteris praranda paskutinę viltį, tad vėl patraukia į platų Pasaulį ieškoti užburto karalaičio, kitaip tariant, vėl varo į griovius ieškot naujos varlės.

Tai gal ir yra tų užburtų karalaičių, tik kad dažniausiai varlės yra tiesiog varlės, kad ir kiek bučiuotum 😅🙈

Tada moteris nusprendžia - visi vyrai rupūžės. Ir yra savaip teisi 😀

Pilna normalių žmonių aplink, tik ji jų nemato. Sunku ką daug pamatyt, grioviuose bučiuojant varles, nes nu o jei princas?

😑😅🙈❤