Pažįstu žmonių, kurių veikla neša gėrį ir tą gėrį galėtų sukurti žymiai didesniam gyvų būtybių skaičiui, jei tik laisviau ir drąsiau apie tai kalbėtų soc. tinkluose. Tačiau apie komunikaciją soc. tinkluose yra tiek ribojančių stereotipų, baimių ir klaidingų įsitikinimų, jog labai apsidžiaugiau kai Lauryna sutiko su manim pakalbėti lapkričio 7 d. 12 val. LIVE.

Lauryna Olertaitė sako:

- Esi nedrąsus ir save ribojantis tik iki tol, kol nepažįsti savęs. Bijai klysti, bijai nepatikti, bijai, kad kritikuos, bijai, kad šaipysis. Galvoji, kad daugybę dalykų soc. tinkluose tiesiog REIKIA daryti. O jei pasakysiu, kad ne? Ar įgalinsi soc. tinklus savo tikslams siekti?“

Apie tai GILIAU, DRĄSIAU ir LAISVIAU kalbėsime su Lauryna Olertaitė. Konkurencinės pergalės internete strategė, skaitmeninės komunikacijos specialistė išlukštena verslų autentiškumą, padeda surasti išskirtinumą ir drąsiai rėžia - MUMS ŠABLONŲ NĖRA!

Lauryną kalbinsiu aš Asta Ivaškevičiūtė, 10 metų pradirbusi marketingo ir komunikacijos srityje, padariusi karjerą, viską metusi ir pradėjusi gyvenimą iš naujo. Dabar jau dešimt metų skaitau paskaitas, vedu užsiėmimus, o pastaruosius penkis metus vedu praktinius kursus internetu, mokydama savo sukurtos, labai efektyvios ir greitai veikiančios metodikos, leidžiančios netikėtu kampu pasižiūrėti į savo mintis, emocijas bei kūno reakcijas ir atrasti sprendimus, kurie anksčiau buvo pasislėpę.