E-parduotuvė

Something went wrong. Try again.
This is a preview mode. Product purchase available only in published pages.

Atostogos nuovargiui

Pavargai? Išsiųsk savo nuovargį atostogų! O kol nuovargis ilsisi, perskaityk trumpą e-knygą "Nuovargis - neišvengiamas? 8 lengvi būdai pailsėti" ir pasiklausyk seminaro "Išlaisvink savo nuovargį".

28.00 EUR

Ačiū už pirkinį!

Paspaudus mygtuką "Atsisiųsti" atsidarys Google katalogas, iš kurio galima atsisiųsti e-knygos "Nuovargis - neišvengiamas? 8 lengvi būdai pailsėti" pdf ir epub variantus bei paskaitos "Išlaisvink savo  nuovargį" audio įrašas.

Taip pat viską gausi į savo pašto dėžutę, kurią nurodei perkant. :) Gali būti, kad laiškas nueis į spam/reklamos skiltį :(

Gražios dienos ir malonaus poilsio!

Puikiai žinau, kas yra nuovargis. Esu labai gerai susipažinusi ir su chroniško nuovargio sindromu, kai mėnuo po mėnesio kiekvieną rytą, tam, kad paprasčiausiai išlipčiau iš lovos, reikėdavo milžiniškų valios pastangų bei ryžto.

Išėjusi iš samdomo darbo, pasinėrusi į savęs pažinimo bei dvasingumo praktikas, ėmiau tikėti, kad įmanoma kiekvieną rytą atsikelti pilnai jėgų, žvaliai šokti iš lovos ir taip, energijos pakilime, praleisti visą dieną iki vakaro. Visada, kiekvieną dieną, jaustis pilnai jėgų ir entuziazmo eiti, veikti, dirbti, daryti, kalbėti, bendrauti. Maniau, jog tereikia laikytis tam tikro dienos režimo, ypatingos mitybos, palaikyti optimizmą, puoselėti šviesias mintis, kelti savo vibracijas, atrasti dar kažkokį stebuklingą būdą, praktiką, metodą ir tada… O tada nuo ryto iki vakaro vien tik laimė, džiaugsmas ir entuziastingas, veiklos pilnas gyvenimas.

Tačiau metai ėjo, o mane vis tiek periodiškai ištikdavo nuovargio arba apatijos periodai, metas, kai nieko nenoriu veikti, tik visą dieną gulėti, miegoti, skaityti knygas arba „išeiti“ į filmus ar serialus.

Ir vis galvojau – kas su manim blogai? Kodėl niekas neveikia, ką darau? Kur tas mano amžinai trunkantis, niekada nekintantis žvalumas? Kodėl veikimo ir energijos periodus, kad ir ką daryčiau, vis tiek keičia neveiklumo ir pasyvumo laikotarpiai?

O tada pagalvojau – pala, kodėl aš sugalvojau, kad būti visada visada VISADA energingai ir entuziastingai yra normalu?

Kai pagaliau supratau dėsningumus, kuriais dalinuosi 2 val. trukmės seminare, jaučiausi taip, lyg nusipelniusi mažų mažiausiai Nobelio premijos! Tai stipriai pakeitė mano savijautą, atvėrė begalinius geros savijautos išteklius!

O  trumpoje e-knygelėje trumpai apžvelgiu nuovargio atsiradimo priežastis, papasakoju lengvai pritaikomus būdus kaip pavargti mažiau ir jaustis geriau. Dalinuosi savo patirtimi ir įžvalgomis, įgytomis per dešimt metų dirbant su savimi bei su kitais žmonėmis vedant mokymus, stovyklas, asmenines konsultacijas.

Atlikus apmokėjimo veiksmą ekrane matysite langą, iš kurio galėsite atsisiųsti knygelę abiem formatais ir seminarą audio formatu. Taip pat gausite laišką su nuoroda atsisiuntimui.