Kuo ilgiau gyvename, tuo didesnį susikrauname bagažą, sudarytą iš įvairių įvykių, prisiminimų, patirčių. Ir deja, didelė dalis to, ko susikrovėme į "lagaminą", ne padeda gyventi pilnavertį gyvenimą, o trukdo.

Patyrę nemalonumus, skausmą, nesėkmes imame saugotis, kad tai nepasikartotų. Ir iš pirmo žvilgsnio atrodytų iš anksto saugotis yra praktiška, bet realiame gyvenime tai - didelis stabdis. Patyrę nesėkmę dažnai tiesiog nesiimame nieko, apie ką iš anksto galvojame, kad nepavyks. Patyrę išdavystę, skausmą santykiuose, nesąmoningai neprisileidžiame ir tų žmonių, kurie niekada neįskaudintų. Kuo labiau saugomės, tuo vienišesnis ir liūdnesnis gyvenimas.

Turbūt jau visi žino, kad vaikystėje patirti emociniai išgyvenimai daro įtaką tolimesnei žmogaus raidai, jo gyvenimo scenarijui. Net nebūtinai tai turi būti ypatingai traumuojančios patirtys, nes ir tada, kai santykiai puikūs, vis tiek turime surinkę iš vaikystės nuoskaudų bei nusivylimų.

Nesusiklosčiusius santykius su mama, tėčiu, kitais artimaisiais nesąmoningai stengiamės ištaisyti, dar ir dar kartą išgyventi atkurdami panašias situacijas santykiuose su kitais žmonėmis, o ypač, kurdami santykius su priešinga lytimi, o vėliau - auklėdami savo vaikus. Toks nesąmoningas gyvenimo scenarijus dažniausiai sukuria daug pasikartojančių problemų. Išsilaisvinus nuo emocinio įspaudo, glūdinčio pasąmonėje, mes gauname galimybę kurti savo gyvenimą, vystyti santykius sąmoningai, be praeities nuoskaudų, baimių ir nepilnavertiškumo kompleksų.

Kita vertus, pastebiu tendenciją, kad žmonės per daug galios suteikia savo praeičiai, tiesiog užstringa joje - vis grįžta, vis kapstosi, vis ieško, vis "gydo" vietoj to, kad gyventų būtent dabar. Praeitis tampa savotišku "atpirkimo ožiu" už dabarties nesėkmes, už tai, kas dabar nesusiklosto. Toks užstrigimas praeityje, net jei tikslas tarsi lyg ir prasmingas, labai trukdo judėti į priekį.

Vasario 6 d. 18 val. kviečiu į trijų savaičių trukmės praktinių užsiėmimų ciklą "Laisvė nuo praeities".

Šių mokymų metu parodysiu, kaip atrasti, atpažinti ir "pagydyti" praeityje patirtas žaizdas. O taip pat išmokysiu būdų, kaip išsilaisvinti nuo praeities, susigrąžinti sau jėgą ir galią kurti savo gyvenimą būtent dabar.

Kursų tikslas - išmokti metodo, kuris leis dirbti su savimi savarankiškai, geriau susivokti savo mintyse, jausmuose, išgyvenimuose, dar giliau pažinti save, tapti sau geriausiu draugu, savo gyvenimo autoriumi.

Trukmė - trys savaitės.

Kiekvieną savaitę bus du online susitikimai Zoom platformoje, mokysimės sau užduoti vis daugiau įvairių klausimų, mokysimės kalbėtis su savimi ir jausti tai, ką jaučiame, taip, kaip jaučiame. Visi įrašai liks, todėl esate laisvi planuoti savo laiką, kaip jums patogu.

Kursai vyksta pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorystė", kuri apima tiek minčių, tiek emocijų geresnį suvokimą ir jų transformavimą.

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai.

Užsiėmimų struktūra:

Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę.

Bus dvi grupės - vien moterų ir vien vyrų.

Su moterų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 18 val.

Su vyrų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 9 val.

Visi susitikimai transliuojami internetu per Zoom.

Susitikimų trukmė: 1-2 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.)

Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e (atskirai moterų ir atskirai vyrų grupės).

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti.

Šie tęstiniai kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir sąlyginai mažai teorijos.

Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

Trijų savaičių kursų kaina 130 eur

Jei aktualu mokėti dalimis - ne problema. Parašykite man ir susitarsime - autore@astaivaskeviciute.eu

Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų.

Apkabinu!

Asta Ivaškevičiūtė

e.p. autore@astaivaskeviciute.eu

WhatsApp / Viber / tel. 8 604 20485