Lapkričio 7 d. kviečiu į praktinius kursus internetu "Meilė gydo gyvenimą"

Jei anksčiau meilės temą priskirdavau prie banalių, saldžių ir nelabai realiame gyvenime naudingų temų, tai, dabar labai aiškiai matau, kad tai - ypač meilė sau - raktas į visas gyvenimo sritis.

Nemeilė, nepriėmimas savęs veda į ligas.

Nemeilė, nepriėmimas gyvenimo veda į savidestrukciją, nelaimingus įvykius, nesėkmes.

Nemeilė, nepriėmimas savo finansinės padėties, pačios darbo ir uždarbio koncepcijos veda į neišnaudotas galimybes, skolas ar tiesiog problemas darbe.

Nemeilė - meilės sau ir kitam trūkumas - santykiuose kuria vienatvę, nusivylimo ir atstūmimo jausmą.

Meilės buvimas arba jos nebuvimas lemia kiek sėkmingi esame bet kurioje srityje. Meilė yra ta vertybė, kurios siekia ir ieško kiekvienas žmogus. Ji būtina mūsų elementariam egzistavimui ir gerbūviui. Be meilės sau mes pasąmoningai kreipiame savo gyvenimą savidestrukcijai, baudžiame save ir neišnaudojame viso potencialo. Ir vis laukiame, kol kas nors ateis ir išgelbės mus nuo savęs pačių.

Meilė neturi krypties, ją arba jaučiame, arba ne. Todėl kai nejaučiame meilės sau, situacijai ar žmonėms, nejaučiame jos visai, kad ir su kuo ją būtume susieję. O ten, kur nėra meilės jausmo, niekas nebedžiugina, nebeteikia įkvėpimo. Paimkite bet kurią savo gyvenimo situaciją, kuria nesate patenkinti, ir paklauskite savęs - ar jaučiate joje meilę, pvz., meilę sau? Greičiausiai atsakymas bus "ne".

Lapkričio 7 d. 18 val. kviečiu į trijų savaičių trukmės praktinius mokymus "Meilė gydo gyvenimą: kūną, santykius, finansus". Rašysime, tyrinėsime, atrasime ir atpalaiduosime įsitikinimus, kursime geresnį, sveiką santykį su savimi, kitais ir supančiu Pasauliu!

Trukmė - trys savaitės.

Kiekvieną savaitę bus du online susitikimai Zoom platformoje, mokysimės sau užduoti vis daugiau įvairių klausimų, mokysimės kalbėtis su savimi ir jausti tai, ką jaučiame, taip, kaip jaučiame. Visi įrašai liks, todėl esate laisvi planuoti savo laiką, kaip jums patogu.

Kursai vyksta pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorystė", kuri apima tiek minčių, tiek emocijų geresnį suvokimą ir jų transformavimą. Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai.

Užsiėmimų struktūra:

Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę.

Bus dvi grupės - vien moterų ir vien vyrų.

Su moterų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 18 val.

Su vyrų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 9 val.

Visi susitikimai transliuojami internetu per Zoom.

Susitikimų trukmė: 2-3 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.)

Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e (atskirai moterų ir atskirai vyrų grupės).

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti.

Šie tęstiniai kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir sąlyginai mažai teorijos. Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

Trijų savaičių kursų kaina 120 eur

Tai šeši online susitikimai, kurių metu asmeniškai su kiekvienu dalyviu aptariame visus klausimus. Grupė - nedidelė, todėl kiekvienas dalyvis gauna asmeninio dėmesio. Be to, jei kyla klausimai, nereikia laukti susitikimo, visus klausimus galima užduoti grupėje ir iškart gauti atsakymus. O be to, jei vis dar kažkas neaišku, galima tartis dėl asmeninio pokalbio su manim (kursų laikotarpiu) ir asmeniškai viską išsiaiškinti. Neįmanoma, kad nepavyktų, nebent pats žmogus nedalyvaus užsiėmimuose, neužduos klausimų ir nerodys jokios iniciatyvos išsiaiškinti.

Jei aktualu mokėti dalimis - ne problema. Galite pasirinkti per kiek mėnesių norėsite išsimokėti - per du mėnesius po 60 eur ar per tris mėnesius po 40 eur.

Parašykite man ir susitarsime - autore@astaivaskeviciute.eu

Apkabinu!

Asta Ivaškevičiūtė

e.p. autore@astaivaskeviciute.eu

WhatsApp / Viber / tel. 8 604 20485

Nori gauti naujienas?
Užsiregistruok :)