Kovo 6 d. 18 val. kviečiu į trijų savaičių trukmės praktinių užsiėmimų kursą "Kūnas, kuriame gyvenu"

Kūnas ir sveikas santykis su juo neabejotinai yra harmoningo gyvenimo, puikių santykių su žmonėmis bei bet kokios savęs realizacijos pagrindas. Kūnas yra gyvenimas, netekus jo visa kita taip pat nebetenka prasmės. Tačiau dažnai pas žmones ši gyvenimui būtina priemonė yra pačioje prioritetų pabaigoje arba išvis net nepatenka į svarbių dalykų sąrašą. Kūną dažniausiai prisimename tik tada, kai jau nebegalime jo ignoruoti dėl ligų, dėl blogos savijautos.

Tiesa yra paprasta - koks pas žmogų santykis su jo kūnu, toks jo tikrasis santykis ir su jo gyvenimu. Kūno pojūčiai, kūno būsena yra tas lakmuso popierėlis, kuris parodo mūsų tikrąją emocinę būseną, tikrąjį santykį su savimi ir su Pasauliu. Galime nekreipti dėmesio į fizinį diskomfortą, siekti aukštesnių tikslų, aukotis vardan kitų gerbuvio. Tačiau net didžiausi ir gražiausi darbai be kūno negali būti įgyvendinti.

Paklauskite savęs, jei norite patirti meilę, sukurti darnius santykius šeimoje, jei norite save realizuoti mėgstamoje veikloje, įgyti finansinę laisvę - ar bent vieną iš šių dalykų galite pasiekti neturėdami kūno? Jei esame "išėję" iš kūno, kurio dėka esame gyvi, gyvename gyvenimą, tuomet ir visi kiti dalykai, kuriuos galime patirti tik kūno dėka, nereikalingi.

Kovo 6 d. 18 val. kviečiu į trijų savaičių trukmės praktinių užsiėmimų kursą vyrams ir moterims "Kūnas, kuriame gyvenu".

Užsiėmimų tikslas - išmokti metodo, kuris leis dirbti su savimi savarankiškai, geriau susivokti savo mintyse, jausmuose, išgyvenimuose, dar giliau pažinti save, tapti sau geriausiu draugu, savo gyvenimo autoriumi.

Trukmė - trys savaitės.

Kiekvieną savaitę bus du online susitikimai Zoom platformoje, mokysimės sau užduoti vis daugiau įvairių klausimų, mokysimės kalbėtis su savimi ir jausti tai, ką jaučiame, taip, kaip jaučiame. Visi įrašai liks, todėl esate laisvi planuoti savo laiką, kaip jums patogu.

Kursai vyksta pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorystė", kuri apima tiek minčių, tiek emocijų geresnį suvokimą ir jų transformavimą. Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai.

Užsiėmimų struktūra: Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę.

Bus dvi grupės - vien moterų ir vien vyrų.

Su moterų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 18 val.

Su vyrų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 9 val.

Visi susitikimai transliuojami internetu per Zoom.

Susitikimų trukmė: 1-2 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.) Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e (atskirai moterų ir atskirai vyrų grupės).

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti.

Šie tęstiniai kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir sąlyginai mažai teorijos. Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

Trijų savaičių kursų kaina 130 eur.

Jei aktualu mokėti dalimis - ne problema. Parašykite man ir susitarsime - autore@astaivaskeviciute.eu

Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų.

Apkabinu!

Asta Ivaškevičiūtė

e.p. autore@astaivaskeviciute.eu WhatsApp / Viber / tel. 8 604 20485