Taro kortos

Taro kortos yra simbolių ir archetipų pilnos kortos, kurias daugelis šiuolaikinių žmonių naudoja kaip orakulinius įrankius arba įrankius savo pasąmonei tyrinėti, ieškant įžvalgų į savo gyvenimo klausimus.

"Pažaiskime magiją" - renginys su Taro kortomis

Linksmai, rimtai, lengvai, bet įžvalgiai ir subtiliai prisiliesite prie įvairių savo gyvenimo temų, pasitvirtinsite tai, ką jau žinote, įsikvėpsite drąsai. Taro kortos čia naudojamos kaip asociatyvinės metaforų kortos, kurių paskirtis yra ne burti ar pranašauti, o giliau pasikalbėti su savimi, įsikvėpti, pasisemti drąsos, džiaugsmo gyventi ir atrasti sprendimus.

"7 Taro kortos savaitei" prenumerata

"7 Taro kortos savaitei " - tai kassavaitinis laiškas su mano ištrauktomis 7 Taro kortomis ir jų reikšmių pristatymais.

Kai užsisakysi prenumeratą, pirmąsias dvi savaites nemokamai, o vėliau, jei patiks ir norėsi tęsti, už 27 eur/mėn. kiekvieną pirmadienio rytą iš manęs gausi laišką su 7 Taro kortomis ir jų interpretacija bei paaiškinimais.

Asmeninių Taro įžvalgų konsultacija

Panaudodama Taro kortas, duodu psichologines įžvalgas apie tavo situaciją, rekomendacijas situacijos sprendimo būdams.

Taro kortas naudoju kaip psichologines asociatyvines metaforų kortas ir galiu tau padėti į tavo situaciją pažvelgti kitais rakursais nei iki šiol žvelgei, rasti atsakymus, kurių nepastebėjai. Arba kaip tik patvirtinti tavo mintis ir pakartoti atsakymus, kuriuos jau esi sau davęs..