Turbūt kiekvienas yra patyręs, kad tik pagalvojo ir nutiko taip, kaip galvojo - kažkas paskambino, arba netikėtai susitikai pažįstamą netikėtoje vietoje, kažkas atsirado su nauju pasiūlymu, kurio kaip tik tau reikėjo. Arba atvirkščiai, tik pagalvojai, kad bus blogai ir nutiko kažkas blogo.
Tai įsivaizduok, kas būtų, jei kasdien tikslingai, metodiškai ir kryptingai kurtum mintis ir pojūčius, vedančius link tos realybės, kurią sau linki patirti? ;)
Tai, ką galvojame ir ką jaučiame, labai stipriai įtakoja mūsų gyvenimą. Ką galvoji, tą ir jauti. Kadangi jausmus patiri kūnu, viskas, ką galvoji ir jauti, atrodo realu, tikra. Tada, remdamasis tuo ką galvoji, priimi sprendimus, nes pasitiki kūno pojūčiais, kurie sako, kad viskas tikra, - visos baimės, nepasitikėjimas, abejonės. Kaip galvoji, tokius sprendimus priimi, tokį gyvenimą gyveni.
Jei kasdien galvoji daugmaž tą patį, tą patį jauti, tad ši diena yra beveik identiška vakar dienai. Kuo labiau žmogus galvoja tą patį, jaučia tą patį, tuo mažiau pokyčių vyksta, tuo labiau jis užstringa pasikartojimuose. Kiek žmonių vis dar gyvena mintimis ir emocijomis užstrigę dešimties metų senumo įvykiuose!
Mano "Savo gyvenimo autorius" metodas labai greitai keičia mintis, pojūčius ir impulsyvias, nekontroliuojamas reakcijas. O kaip nepaprastai efektyvi papildoma (arba atskira) pagalba esminiams gyvenimo, savijautos, sveikatos pokyčiams - kuriančios vizualizacijos meditacijos.
Kuriančios vizualizacijos meditacijas, kurias aš vedu, sukūriau remdamasi savo praktikomis. O praktikuoju Jose Silvos, Joe Dispenza metodus, Theta gydymą ir Reiki.
Jose Silva ir Joe Dispenza man patinka tuo, kad jie savo praktikas grindžia moksliniais tyrimais. Joe Dispenza ir Jose Silva tyrimai, susiję su vizualizacija, remiasi neuroplastikos principais ir smegenų bangų dinamika, siekiant paaiškinti, kaip vizualizacija gali pakeisti žmogaus realybę. Jie abu pabrėžia, kad mintys ir įsivaizdavimai gali paveikti ne tik psichiką, bet ir fizinę kūno būseną.
Vizualizacija remiasi tuo, kad smegenys nesugeba atskirti įsivaizduojamų, išjaučiamų patirčių nuo realių. Kai įsivaizduojame tam tikrą situaciją ar patirtį, smegenys aktyvuoja tas pačias neuronų grandines, kaip ir realių patirčių metu. Pavyzdžiui, jei įsivaizduojate, kad bėgate maratoną, jūsų smegenys siunčia signalus raumenims ir kitiems kūno organams, tarsi jūs tikrai bėgtumėte. Jei dabar sėdi, įsivaizduok, kad atsistoji. Pastebėjai? Vos pagalvojus apie tai, kaip kilsi nuo kėdės, kūno raumenys įsitempė. Dispenza aiškina, kad šis procesas padeda formuoti naujas neuronų jungtis ir įpročius, kurie vėliau gali virsti realiais pokyčiais mūsų gyvenime.
Jose Silva, savo tyrimuose per "Silva Mind Control" metodą, atkreipė dėmesį į tai, kad vizualizacija gali išlaisvinti kūrybiškumą ir stiprinti intuiciją. Jis pastebėjo, kad vizualizacijos metu sąmonė gali pasiekti gilesnį smegenų veikimo lygį, kur psichika tampa imlesnė naujai informacijai ir galimybėms.
J. Dispenza teigia, kad mūsų realybę formuoja mūsų įsitikinimai ir emocijos. Aš galiu tai patvirtinti ir kiekvienam žmogui akivaizdžiai pademonstruoti, remdamasi savo sukurta technika "Savo gyvenimo autorystė".
Pasak J. Dispenza, jei dažnai įsivaizduojame save tam tikroje būsenoje (pvz., sveiko, sėkmingo ar laimingo), smegenys pertvarko neuronų tinklus, kad palaikytų tokią realybę. Šis procesas grindžiamas neuroplastiškumu – gebėjimu smegenims nuolat keistis ir prisitaikyti pagal mūsų mintis ir patirtis. Vėl, šį faktą galiu patvirtinti, remdamasi savo metodų rezultatais.
J. Silva teigia, kad vizualizacija veikia dėl gilios sąveikos tarp pasąmonės ir sąmoningos proto dalies. Jis nurodo, kad pasąmonė nesupranta skirtumo tarp tikros ir įsivaizduojamos patirties. Taigi, jei pasąmonė „priima“ tam tikrą vaizdą ar situaciją kaip realią, ji pradeda dirbti su tuo, kad tai materializuotų.
Kitaip tariant, kai nuolat įsivaizduojame kažką ir emociškai į tai įsitraukiame, mes siunčiame stiprų signalą į pasąmonę ir kuriame naujas neuronų jungtis smegenyse. Pasąmonė tampa „nustatyta“ siekti to vaizdo realizavimo, o smegenys ima ieškoti aplinkoje priemonių, būdų, resursų įgyvendinti naują užklausą. Smegenys ir kūnas prisitaiko prie įsivaizduojamos realybės taip, kad mūsų mintys ir veiksmai ima derėti prie to, ko norime pasiekti. Tai sukuria „rezonansą“ tarp mūsų vidinio pasaulio ir išorinio, todėl vizualizacijos įgyvendinamos.
Mūsų smegenyse yra tam tikras informacijos atfiltravimo centras - RAS (Retikulinis aktyvumo sistemos tinklas, reticular activating system, RAS). Tai centras, kuris reguliuoja dėmesį, budrumą, pastabumą. RAS yra smegenų kamiene ir veikia kaip filtras, leidžiantis mums sutelkti dėmesį tik į tam tikrą informaciją, tuo pačiu ignoruojant kitus aplinkos stimulus, kurie yra mažiau aktualūs.
RAS vaidina svarbų vaidmenį, kai reikia nuspręsti, kuri informacija iš aplinkos yra reikšminga. Pavyzdžiui, triukšmingoje patalpoje galite nesąmoningai ignoruoti daugelį garsų, bet iškart sureaguosite į savo vardą ar kitą reikšmingą žodį. Tai reiškia, kad RAS nuolat dirba fone, ieškodamas signalų, kurie atitinka mūsų sąmoningus arba nesąmoningus interesus ir poreikius.
Kuriančios vizualizacijos metu taip pat užprogramuojame ir RAS centrą, kad jis imtų pastebėti ir išskirti informaciją, susijusią su išsikeltu tikslu.
Kuriančios vizualizacijos metu mes panyrame į Alfa ir Teta smegenų bangas (su sąlyga, kad dėmesingai seki mano duodamas instrukcijas, kontroliuoji savo mintis ir neleidi sau galvoti apie planuojamus balandėlius vakarienei).
Smegenų bangos – tai elektriniai smegenų veiklos signalai, kurie matuojami elektrofiziologinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, elektroencefalografija (EEG). Smegenų bangų dažniai skirstomi į kelias pagrindines kategorijas:
Jeigu jauti, kad
tuomet laukiu tavęs kuriančios vizualizacijos meditacijoje "Nauja realybė DABAR".
Praktikuodama Reiki, Theta Healing, Jose Silvos ir Joe Dispenza metodus, matau visus juos apjungiančią tą pačią žinutę - yra tam tikra dvasinė erdvė, į kurią, tam tikroje proto būsenoje paleidus mintį, jį būtinai išsipildo materialiame pasaulyje.
Jei jauti, kad tau reikia pastiprinimo, palaikymo arba tiesiog gilaus, gydančio poilsio, nedelsk ir užsiimk sau vietą antradienio vakarui, spalio 15 d., nuo 18 iki 20 val.
Užsiėmimai vyksta antradieniais jaukioje studijoje, Teatro g. 3, Vilnius. (Tikslesnes atvykimo instrukcijas gausite nusipirkę bilietą, dieną iki renginio.)
Taip pat spalio 26 d. suplanuota viena meditacija šeštadienį, "Laikas sau" studijoje Pilaitėje (10-12 val.)
Kadangi praktikuoju Reiki, visus dalyvius pajungsiu į Reiki srautą, kad viskas vyktų harmoningai, meilėje, sklandžiai, pačiu geriausiu būdu visiems.
Renginio metu darysime tris praktikas:
Prieš pereinant prie meditacijų, padėsiu išsigryninti viziją, kurią kursite praktikos metu.
Renginio kaina: 20 eur.
Perkant iškart 2 bilietus - 35 eur
Perkant 3 bilietus - 30 eur.
Maksimalus dalyvių skaičius: 10 žm. (Pilaitėje "Laikas sau" studijoje - 20
Aš esu:
Asta Ivaškevičiūte - galiu jums padėti jei jaučiatės užstrigę, išsibarstę, jei kankina nerimas, jei jaučiate įtampą santykiuose, finansuose ar apskritai gyvenime. Esu sukūrusi savo metodiką, padedančią pamatyti, kas dedasi sąmonėje, pasąmonėje ir emocijose. Vedu asmenines konsultacijas, mokymus.
Vadinu save Minčių ir emocijų trenerė, nes tai, ko mokau, labai primena metodiškas, nuoseklias treniruotes, keičiančias jausmus, požiūrį, mintis, savivertę.
Jau 10 metų skaitau paskaitas, vedu transformuojančius užsiėmimus.
Parašiau knygą „Laisvė būti savimi“. Praktikuoju Theta healing, Jose Silva bei Joe Dispenza metodus. Esu Reiki Meistrė – Mokytoja, Lietuvos Reiki Asociacijos narė.