Kokiu būdu kalbėsimės?

Kalbėsimės video skambučiu per messenger.

Kaip susitarti dėl konsultacijos ir kiek ji kainuoja?

Konsultacijų kaina kinta priklausomai nuo to, kiek pati turiu energijos ir laiko. Šiuo metu vienos Taro įžvalgų konsultacijos kaina 80 eur.

Parašyk man žinutę messengeryje (spam skyrių tikrinu kasdien).

Kai susitarsime dėl laiko, kai gausiu tavo išankstinį pavedimą, rezervuosiu tą laiką Tau.

Kas vyks konsultacijos metu?

Bendrais bruožais papasakosi man apie situaciją, su kuria atėjai. Nėra labai svarbu tiksliai suformuluoti klausimą, man reikia maždaug suprasti apie ką nori kalbėti, kas tau aktualu. Kiekviena korta turi savyje labai daug sluoksnių, reikšmių ir galimų interpretacijų, todėl man reikia daugmaž suprasti kas būtent tau yra aktualu.

Aš nekalbu apie kitus žmones, kalbu tik apie tave, tavo gyvenimą, į ką tu gali atsižvelgti, pakeliui į savo asmeninę laimę, sėkmę.

Išdėliosiu 15 kortų ir papasakosiu tau apie jas, į ką būtų naudinga atkreipti dėmesį, kur gali būti pasislėpusios problemos ir kas gali padėti išspręsti tas problemas. Nors sakau, kad neburiu, tačiau labai dažnai girdžiu, kad žmones gauna atsakymus net į tuos klausimus, kurių neuždavė, nes sudvejojo ir nepaklausė.

Ko tikėtis iš pokalbio?

Išsigryninsi, susidėliosi savo mintis ir jausmus, jei jautei vidinę sumaištį, greičiausiai pasijausi geriau, viskas aiškiau susidėlios į lentynas. Jausi įkvėpimą, padrąsinimą, pusiausvyrą, atsipalaidavimą. Aš nepriimsiu sprendimų už tave, aš tau nieko nenurodysiu daryti, neprimesiu savo nuomonės. Visada turėsi erdvę ir laisvę imti tik tai, kas tau naudinga ir kas tau tinka.

Kiek laiko truks konsultacija?

Mūsų pokalbis truks maždaug vieną valandą.