Sveika gyvensena ir svorio metimas. Sveikas kūnas ir būtent tau tobulas svoris. Na, kas gi apie tai negalvoja ir bent kartą per gyvenimą nepabando to pasiekti? Juk bandėt, ar ne?

Pirmiausia, dauguma tikriausiai pradedam nuo standartinio „mažiau valgyk, daugiau judėk“. Išbandom, ir žinoma, nusiviliam, nes rezultatas, jei jis ir būna, menkas ir trumpalaikis.

Tada, kiek pasigilinę, sužinom, kad yra toks dalykas, kaip maisto derinimas. O kaip jis turi būti derinamas? Prie staltiesės? O gal bulvės atskirai, kotletai atskirai​, burokai atskirai? Fui kokia šlykštynė, bet ko dėl tobulų linijų nepadarysi. O gal geriau pabadauti? Gal bus greičiau? Galiausiai sužinom, kad kuo mažiau valgai, tuo labiau lėtėja metabolizmas, tuo lėčiau krenta svoris. Nu bliamba, nu. Valgau – blogai, nevalgau – dar blogiau.

O sportas? Visi rėkia daugiau judėk. Ok, judu. Bet čia išlenda patys populiariausi pasaulyje įžymybių treneriai ir aiškina – pamiršk tu tą kardio. Svarbiausia pagreitinti metabolimą ir resetinti hormonus. Nu ok, I hear you. Metu tą judėjimą, vistiek užkniso. Bet kas iš tikrųjų tas metabolizmas ir kaip jis greitinasi? Gal reik greičiau kvėpuot?

O dar yra vanduo. Kiek jo reikia gerti? Du litrus? Tris? Bet tai kaip gyvent išgeriant tris litrus, kai iš nykštukų namelio visą parą nebeišlendi?

Galiausiai supranti, kad daryk ką nori, o rankos pačios tiesiasi bandelių link. Nu neklauso tiesiog. Lūpos sako nevalgysiu daugiau bandelių, o rankos, nu neklauso. Ir ką daryti? Reik pasirodo galvą tvarkyti. Blokus valyti. Sako bandelių reikia vidinei tuštumai užpildyti? Nu ok, priežastį supratau. Nemeilė sau, vidinė tuštuma. O ką dabar daryti, kaip tą tuštumą užpildyti, jei moku tik bandelėm ją užkišti?

Nuo maisto prie sporto, nuo sporto, prie emocinių blokų, nuo emocinių blokų prie dar didesnės nevilties, o neviltį vėl užkišam maistu, nes galiausiai vis tiek nebeaišku už ko griebtis ir kurį galą tvarkyti.

STOP

Trijų savaičių trukmės projekte jūs:

- Suprasite kokiam valgytojų tipui priklausote ir kaip tai pakeisti,

- Suprasite kokie pasąmonės lygmenyje tūnantys blokai trukdo jums efektyviai lieknėti

- Gausite įrankių, kaip susikiurti sau motyvaciją ir ją palaikyti visada, net tada kai nesiseka.

- Išmoksite metodų, kurie leis lengvai ir greitai atsipalaiduoti, jaustis gerai.

- Gausite meditacijų, kurios užmigdys sąmonę ir atrodys, kad miegat, tačiau pasąmonė tuo metu aktyviai dirbs jūsų labui.

- Išmoksite atpažinti savo pasąmoninius blokus ir juos pašalinti.

- Išmoksite be jokių įmantrių mitybos planų valgyti skaniai, sočiai ir sveikai.

- Be didelio streso blogus mitybos įpročius pakeisite naujaisiais.

- Pirmuosius teigiamus pokyčius pajusite jau per pirmąsias projekto dienas.

- Įsitikinsite, kad paprastume slypi genialumas. - Turėsite daugiau energijos, jausitės žvaliau ir lengviau.

- Sužinosite kaip pagreitinti metabolizmą​.

- Suprasite, kaip gyvenimo būdas veikia hormonus​.

- Gausite asmeninį jūsų pusryčių, pietų ir vakarienės bei užkandžių įvertinimą.

- Pasisemsite įkvėpimo, motyvacijos, drąsos bei stiprybės siekti savo asmeninių tikslų, kuriant savo autentišką, sveiką, laimingą kūną laimingam gyvenimui gyventi.​​

Įsivaizduok. O jeigu visas šias žinias būtų galima suderinti tarpusavyje? Sužinoti ką valgyti, kad greitėtų metabolizmas, nesiautėtų hormonai, suprasti pagrindinius judėjimo principus, susirasti emocinius blokus, trukdančius atsisveikinti su antsvoriu ir juos paleisti? Juk būtų tobula, ar ne?

Paverskime šią tobulą viziją realybe.

Pristatome jums visiškai naują projektą, kuriame savo jėgas suvienija trys savo srities specialistės:

Gintarė Gečienė - subalansuotos mitybos specialistė ir sporto trenerė, profesionali bėgikė.​

Asta Ivaškevičiūtė - asmeninio augimo mentorė, lektorė, rašytoja, minčių bei emocijų su(si)vokimo metodo "Savo gyvenimo autorius" sukūrėja.

Viktorija Gercman – hipnoterapeutė regresologė, emocijų paleidimų instruktorė, lektorė. Pasaulinio garso hipnoterapeutės Marisos Peer tiesioginė mokinė.

Šios konkrečios ir susistemintos žinios – labai aiškios gairės painiame perteklinės informacijos liūne. Jomis galėsite remtis visą gyvenimą ir išlikti sveiki ir liekni.

Gimdami turėjome tobulą kūną ir tobulą santykį su maistu. Mums nereikia kažko perkurti. Mums tereikia nustoti blaškytis ir sugrįžti į tą pradinę būseną, kurioje jau kažkada buvom.

Padarykime tai kartu, spalio 2 dieną!

Trijų savaičių kursų kaina: 180 eur.

Kursų trukmė: spalio 2-20 d.

Kurso dalyviai dieną iki kurso pradžios bus prijungtos prie uždaros kursams skirtos grupės. Šioje grupėje bus keliamos paskaitos, užduotys, bus atsakoma į jūsų klausimus ir t.t.

Bus du online susitikimai su kurso lektorėmis: spalio 2 d. ir spalio 20 d. 14 val.

Tai - intensyvus kursas, todėl kviečiame jungtis tuos, kas iš tikrųjų nori rezultatų!

Jei turite klausimų, rašykite juos autore@astaivaskeviciute.eu

Fizinių ir emocinių pokyčių kursai "Super gyvenimas - super kūne"

spalio 2-20 d.

Live, kurso pristatymas

Live, dažniausiai daromos klaidos lieknėjant