Kas vyks konsultacijos metu?

Asmeninės konsultacijos metu užduosiu Tau tam tikrų klausimų, kurie Tau padės savo situaciją, emocijas, mintis pamatyti kitokiais aspektais ir iškart pajausi palengvėjimą. Tau nereikės išsipasakoti man visą gyvenimą nuo vaikystės, nes palengvės ne dėl išsipasakojimo, o dėl mano struktūrizuoto, kryptingo vedimo per tavo mintis ir pojūčius. Mano vaidmuo - būti tavo minčių veidrodžiu, moderuoti tavo pokalbį su savimi. Aš padėsiu tau tavyje pamatyti tavo valią, stiprybę, sėkmę, drąsą ir visa kita, ką turi, bet nepastebėjai arba primiršai. Tu jau dabar turi visus atsakymus, tu esi pats išmintingiausias savo patarėjas, o aš tau padėsiu tai pamatyti.

Ko tikėtis iš pokalbio?

Paprastai žmonės galvoja, kad jei ners gilyn į save, ypač, jei turi emocinių žaizdų, jiems skaudės. Bet ne, mano metodai kitokie ir ne tik neskaudės, bet ir skausmas nėra reikalingas, kad įvyktų pokyčiai. Po pokalbio dažniausiai žmonės jaučiasi labiau atsipalaidavę, įsikvėpę, motyvuoti.

Kiek laiko truks konsultacija?

Mūsų pokalbis truks maždaug vieną valandą.

Asmeninės konsultacijos
Asmeninės konsultacijos

Kokiu būdu kalbėsimės?

Kalbėsimės video skambučiu per messenger.

Ar vieno pokalbio užtenka?

Tai priklauso nuo tavęs, bet labai dažnai žmonėms užtenka ir vieno pokalbio, kad ženkliai palengvėtų, jei situacija nėra labai įsisenėjusi ir sudėtinga.

Aš paprastai duodu užduočių savarankiškam darbui, konsultacijos tęstinumui palaikyti. Jei darant užduotis kyla klausimai, juos visada galima man užduoti, aš visada atsakysiu. Jei kyla nauja tema ar atsiranda poreikis ne žinutėms, o naujai konsultacijai, tada tariamės vėl. Labiau norėčiau ne pririšti žmogų prie savęs, o padėti jam tapti laisvu ir nepriklausomu.

Kaip susitarti dėl konsultacijos ir kiek ji kainuoja?

Konsultacijų kaina kinta priklausomai nuo to, kiek pati turiu energijos ir laiko. Šiuo metu vieno pokalbio kaina 80 eur.

Parašyk man žinutę messengeryje Asta Ivaškevičiūtė (spam skyrių tikrinu kasdien).

Kai susitarsime dėl laiko, kai gausiu tavo išankstinį pavedimą, rezervuosiu tą laiką Tau.