Nuo MEDITACIJOS iki

MONETIZACIJOS

Kodėl neturi, ko nori?

Dirbi dirbi, darai darai, o vis tiek vos suduri galą su galu. O kiti, tuo tarpu, maudosi piniguose. Skamba pažįstamai?

Kuo tie "kiti" geresni už tave? Gal jie protingesni? Gal kuria geresnį produktą ar paslaugą? Gal šiaip, jų karma geresnė? Gal jie daugiau medituoja ir dėl to geriau manifestuoja nei tu? Gal jų vibracijos aukštesnės, nei tavo?

Nuo meditacijos iki monetizacijos
Nuo meditacijos iki monetizacijos

Išėjusi iš samdomo darbo (10 metų dirbau marketingo srityje ir padariau karjerą čia) ir pradėjusi eiti sąmoningumo, dvasingumo keliu, lengva ranka nubraukiau viską, ko buvau išmokusi savo ankstesniame, tradiciniame darbe. Maniau visa turtų, sėkmės, sveikatos, gerų santykių paslaptis yra stebuklingose praktikose, maldose, meditacijose. Šventai tikėjau, kad man tereikia melstis ir kelti savo vibracijas vis aukštyn, o pinigai ateis savaime.

Tačiau savaime atėjo ne pinigai, o skolos ir skurdas.

Jei jau visiškai sąžiningai ir atvirai, ar pažįsti bent vieną žmogų, kuris praturtėjo, nes labai gerai prisimeditavo, atliko kažkokias ypatingas praktikas, dėl to milijonai materializavosi iš oro ir savaime persivedė į sąskaitą? Aš tai ne. Aš pažįstu tokius, kurie meditavo ir pardavinėjo meditacijas, naudodamiesi visais marketingo bei pardavimų įrankiais, už savo nugaros turėdami stiprią, daug dirbančią komandą.

Ką tai reiškia „nuo meditacijos iki monetizacijos“?

Tai reiškia, kad mes, Asta ir Žaneta, nuo lapkričio 6 d. per tris mėnesius padėsime tau apjungti meditaciją ir verslumą į labai kokybišką, efektyviai veikiantį vienį, kurio dėka pagaliau galėsi dirbti savo mėgstamoje srityje ir UŽSIDIRBTI!

Nuo meditacijos iki monetizacijos
Nuo meditacijos iki monetizacijos
Trijų mėnesių praktiniuose online kursuose nuo lapkričio 6 d. išmoksi:
  • Pristatyti savo verslą,

  • Rasti savo nišą,

  • Pritraukti klientus,

  • Susitvarkyti su emocijomis, negatyviomis mintimis, abejonėmis, imposterio sindromu,

  • Užsiauginti socialinį kapitalą,

  • Pakeisti įpročius iš kuriančių skurdą į kuriančius gausą,

  • Atrasti ir pašalinti blokus, trukdančius ateiti pinigams,

  • Veiklos monetizavimas (pinigų užsidirbti galima iš BET KO!),

  • Parduoti neparduodant

  • Ir daug kitų dalykų, kurie padės generuoti pajamas.

Kaip tai vyks:

Praktiniai kursai "Nuo meditacijos iki monetizacijos" vyks uždaroje Facebook grupėje.

Kiekvieną pirmadienį 12 val. bus Live su vis nauja tema. Visų temų tikslas - nuosekliai ir metodiškai, su praktiškais patarimais ir užduotimis, nuvesti žmogų į jo finansinę laisvę ir monetizuotą savirealizaciją mėgstamos veiklos srityje. Įrašai liks grupėje 24 val.

Kiekvieną trečiadienį 12 val. bus Zoom su jūsų konkrečių situacijų aptarimu, asmenine mentoryste, klausimais - atsakymais ir visapusiška parama jūsų veiklos monetizavimui.

Kiek kainuos kursai:

Yra dvi kainos, du paskaitų/paslaugų paketai, kad kiekvienas galėtų pagal savo norus ar galimybes prisijungti.

Tiems, kas nori tik pirmadieninių Live ir savarankiškai daryti užduotis - 51 eur už 3 mėnesius (arba po 25 eur kas mėnesį)

Tiems, kas nori ir Live, ir trečiadieninių bus Zoom palaikymo, mentorystės ir paramos - 675 eur už tris mėnesius (arba po 250 eur kas mėnesį) . Šį paketą užsisakę gaus neribotą prieigą prie visų paskaitų įrašų.

DAR DAUGIAU!

Už aktyvų dalyvavimą kursuose (tiek Live, tiek Live+Zoom), dovanosime papildomas dovanas!!!

Kas mes esame:

Aš esu Asta Ivaškevičiūtė, asmeninio augimo mentorė, mintis ir emocijas transformuojančio, pozityvių pokyčių metodo „Savo gyvenimo autorystė“ autorė, lektorė, 4 knygų autorė, patyriminių renginių bei stovyklų vadovė.

Ir Žaneta Jūra, Dvasinio verslo ir Gausos sąmonės intuityvoji mentorė, lektorė, knygų autorė. Žanetos veiklos sritys: intuityvioji mentorystė, dvasinė lyderystė, dvasinis verslas, gausos sąmonė.

Kaip patekti į kursus?

Parašyk man arba žinutę į messengerį (taip, aš kasdien tikrinu ir spam) ir nurodyk, kurį paketą renkiesi - tik Live ar Live+Zoom.

Arba tą patį parašyk man. el.p. autore@astaivaskeviciute.eu :)

Arba užpildyk formą žemiau :)